Rokoko

Reštaurácia - galéria

Reštaurácia Galéria - 56 m2 - kapacita 50 osôb

Reštaurácia Galéria poskytuje ideálne podmienky pre uskutočňovanie svadieb, konferencií, seminárov, školení, firemných tréningov a prezentácií. Na tieto účely je klientom k dispozícii  konferenčná miestnosť s kapacitou okolo 50 osôb. Kapacita osôb v konferenčnej miestnosti závisí od typu akcie a spôsobu usporiadania.

Konferenčné priestory sú plne klimatizované s wi-fi pripojením na internet a disponujú profesionálnym technickým vybavením. Priestorové a technické vybavenie spolu s celoročným komplexným servisom vyhovuje aj najnáročnejšej klientele.

Prepojením reštaurácie, salóniku, zimnej a letnej záhrady vznikne priestor pre organizovanie spoločenských podujatí až do kapacity 270 osôb.
 
Atraktívne vonkajšie prostredie spolu s letnou terasou  a grilom je jedinečným miestom pre organizovanie firemných či rodinných podujatí, akcií, rautov a garden party.

Návštevníci majú možnosť využívať bezplatné parkovisko strážené kamerovým systémom.

 

Interiér
Letná záhrada
Zimná záhrada
Viac fotografií nájdete vo fotogalérii ...
   

REZERVÁCIA POBYTU
Exkluzívna ponuka Každý Váš obchodný úspech, jubileum alebo jednoducho dôvod pre oslavu, je pre nás inšpiráciou, ktorá obohatí Vaše chvíle radosti a prinesie Vám pôžitok na ktorý budete dlho spomínať i po odchode z nášho hotela.