Rokoko

Letná záhrada

Letná záhrada - 500m2 - kapacita 150 osôb
Nevšedný zážitok Vám vieme poskytnúť tiež v letných mesiacoch, kedy si máte možnosť vychutnať lahôdky našej vynikajúcej medzinárodnej kuchyne na letnej záhrade, priamo na brehu ramena rieky Hornád. Letná záhrada s kapacitou až 150 ľudí nadväzuje na reštauráciu a v letných mesiacoch ponúka príjemné posedenie  a aj osvieženie chladenými miešanými nápojmi.
Výnimočnú atmosféru znásobuje možnosť ochutnávky nevšedných delitaties pripravených na otvorenom ohnisku záhradného grilu. Mihotavé plamene ohniska vo večerných hodinách ešte viac znásobujú domácku atmosféru, ktorá vládne v našej reštaurácii a hoteli.
Spojením s grilovacím altánkom sa záhrada stáva miestom na firemné garden party, rodinné posedenia alebo oslavy. Súčasťou záhrady je detské ihrisko, ktoré v letnom období ocenia najmä mamičky s deťmi.
Letná záhrada
Viac fotografií nájdete vo fotogalérii ...
   

 

REZERVÁCIA POBYTU
Exkluzívna ponuka Každý Váš obchodný úspech, jubileum alebo jednoducho dôvod pre oslavu, je pre nás inšpiráciou, ktorá obohatí Vaše chvíle radosti a prinesie Vám pôžitok na ktorý budete dlho spomínať i po odchode z nášho hotela.